Overlord: Fellowship of Evil’in yeni fragmanı yayınlandı!

Codemasters tarafından yapılan aksiyon ve RPG oyunu Overlord: Fellowship of Evil’in bu yıl piyasaya çıkması planlanıyordu. Oyunun yapımcı firması oyunun son fragmanını yayınladı.

Oyunun yeni fragmanında oyundaki çeşitli büyüleri görebiliyoruz. Karşımızdaki karakterleri öldürmeye dayalı bir oyun olan Overlord: Fellowship of Evil, büyüleri karıştırarak farklı büyüler yapma özelliğiyle de Magicka’yı andırıyor. Oyunun yapımcı firması oyunun amacının tek başınıza ya da takım olarak karşınızdaki karakterleri öldürüp eğlenmek olduğunu söyledi. Ayrıca oyunun bu yıl içerisinde PC, PS4 ve Xbox One’a çıkacak.

Öte yandan oyunun fragmanını buradan izleyebilirsiniz:

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr