Overlord: Fellowship of Evil’in yeni fragmanı yayınlandı!

Codemasters tarafından yapılan aksiyon ve RPG oyunu Overlord: Fellowship of Evil’in bu yıl piyasaya çıkması planlanıyordu. Oyunun yapımcı firması oyunun son fragmanını yayınladı.

Oyunun yeni fragmanında oyundaki çeşitli büyüleri görebiliyoruz. Karşımızdaki karakterleri öldürmeye dayalı bir oyun olan Overlord: Fellowship of Evil, büyüleri karıştırarak farklı büyüler yapma özelliğiyle de Magicka’yı andırıyor. Oyunun yapımcı firması oyunun amacının tek başınıza ya da takım olarak karşınızdaki karakterleri öldürüp eğlenmek olduğunu söyledi. Ayrıca oyunun bu yıl içerisinde PC, PS4 ve Xbox One’a çıkacak.

Öte yandan oyunun fragmanını buradan izleyebilirsiniz:

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr