Oyun içi satım alımdan nefret ediyorsanız yalnız değilsiniz. Kanye West sizinle!

Kanye West‘i durduramıyoruz. Takip ettiniz mi bilmiyorum ama kendisi en son Amerikan Başkanlığı’na aday olacağını söylemişti. Yapar, inanırız. Bu sefer de oyun dünyasına el attı. Son derece de haklı bir çıkış yaptı.

Screen Shot 2015-10-12 at 13.04.56

İlk tweetinde Kanye West çocuklar için yapılan oyunların içine gerçek parayla satın alma koyan bütün oyun firmalarına küfürünü sallıyor (Hak ettiler). İkincisinde ise bunun hiç mantıklı olmadığını, çocuklarına oyun oynamaları için verdikleri iPad‘te karşılarına sürekli bir satın almanın çıktığı söylüyor. Üçüncüsünde ve en çok katıldığımda ise eğer bir oyun 2 yaşındakiler için yapıldıysa keyif almalarına izin verin ve ailelerine de bir nefes aldırın diyor.

2 yaşındaki bir çocuğun iPad‘le oynamasının tartışmalı kısmını geçersek ünlü olası gelecek Amerikan Başkanı oldukça haklı. Sadece çocuklar için değil, herkes için artık umarım şirketler şu kan emici tavırlarından vaz geçerler. Yoksa Kanye‘nin gazabı onlarla olacak.

kanye-west-angry

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr