Oyunda ve filmde Warcraft mekanları…

Warcraft filmi ve World of Warcraft mekanlarının ekran görüntülerinin karşılaştırmaları nasıl olur sizce? Filmin çoğu sahnesinin Eastern Kingdom’ın güneyinde geçme olasılığı yüksek. David Bowie’nin oğlu ve Moon ile Source Code filmlerinin yönetmeni Duncan Jones tarafından yönetilecek olan Warcraft Movie’nin her küçük detayın da oyun severler adına ayrı bir önem taşıyacağına eminiz.

Aerial51zd, gelecek Warcraft filminden bazı kesitlerin oyundakilerle olan kıyaslamasını yapmış.

Filmin fragmanından çıkarttığımız yerler arasında yer alan Lakeshire ve Redridge dağlarına bakıldığında pek fazla benzerlik yok, ancak Stormwind birebir benzer olmuş.

Oyunun tutkunuysanız, filmin her karesinin fotoğrafı zihninize kazınacaktır. Warcraft filminin bakış açımızı ne kadar etkileyeceğini veya değiştirip değiştirmeyeceğini haliyle izledikten sonra anlayacağız.

1517122171911840687

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr