P.T’nin izinden giden Allison Road Kickstarter’da

P.T veya gerçek adı ile Silent Hills’in iptaline olan kızgınlığım ile daha fazla konuşmayacağımı burada söylemiştim. O yüzden bu kısmı çok uzatmıyorum.

İngiltere’li ekip Lilith bir süredir P.T’nin ruhani devamı sayılabilecek Allison Road üzerinde çalışıyor. En sonunda oyunun Kickstarter sayfası dün açıldı. Oyun Unreal 4 motoru ile geliştiriliyor ve gerçekten güzel görünüyor.

Yapımcılar Silent Hill 2 ve Dead Space gibi korku oyunlarındaki hikaye anlatımı ve atmosfer gibi etkenleri temel aldıklarını söylüyorlar. Oyun Manchester’ın sessiz ve sakin bir alanında bulunan bir evde geçecek. En büyük özelliklerden biri de oyunun aynı zamanda sanal gerçekliğe uygun bir şekilde tasarlanması.

Söylenene göre Allison Road 2016’nın sonunda PC’ler için hazır olacak. Takibinde ise Mac, Linux ve konsollar için de geliştirilecek.

Oyunun Kickstarter sayfası: Allison Road Kickstarter

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr