Pewdiepie Late Show’un konuğu oldu

Youtube‘un, oyun dünyasının belki de internetin en büyük starlarından olan Pewdiepie ününe ün katmaya devam ediyor. İsveç’li youtube yayıncısı ve oyuncu bu sefer de Stephen Colbert‘ın sunduğu Late Show‘a konuk olarak katıldı.

Önce bir kabul edelim mi hep beraber. Hepimiz bu adamı (Pewdiepie) kıskanıyoruz. Oturduğu yerden oyun oynayıp yayın yaparak milyon dolarları götürdü bu adam. Bir de üstüne dünya çapında şöhret sahibi oldu. Pewdiepie‘a karşı bir gıcığım yok (Tamam aslında biraz var) fakat bu durum canımı sıkmıyor değil.

Her neyse. Röportajda oyun dünyası ile ilgili çok bir konuşma geçmiyor. Biraz Pewdiepie‘ın şöhreti, biraz Youtube‘un nasıl kendi fenomenlerini yarattığı ve biraz İsveç’ce küfür var (Öğrenmek isteyen Pewdiepie’ın diğer video’larına bakabilir). Röportajdan Pewdiepie‘ın televizyon izlemediğini (Çoğumuz için geçerli artık sanırım bu) ve isminin nereden geldiğini öğreniyoruz. İsmi başta Pewdie‘ymiş (Lazer silahlarının çıkardığı efekt gibi diyor kendisi). Sonradan şifresini unutmuş ve peşine pie eklemiş. Yani, çok anlamlı olmasını beklemiyorduk zaten.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr