Phantasy Star Online 2 anime oluyor

Japonya’da online oyun dünyasının köklü isimlerinden biri Phantasy star Online serisi. Yapımcı ekip 15. yılını dolduran serinin bu başarısını kutlamak amacıyla pek çok etkinlik düzenlediği gibi aynı zamanda oyuna bir anime serisi hazırlamaya karar verdi.

Bu anime serisi oyunun web sitesi üzerinden izlenilebilecek. Tabii eğer Japonca biliyorsanız. Japonca bilmiyorsanız dahi serinin Türkçe veya İngilizce altyazı seçeneklerinin çıkmasını bekleyebilirsiniz. Kutlamalar için düşünüle sekiz etkinlikten biri olan bu anime serisi senaryo bakımından orijinal oyun senaryosuna bağlı olarak ilerleyecek.

Bilmeyenler için Phantasy Star Online 2 için de genel bilgiler verelim. Phantasy Sta Online ilk olarak 2012’de Japonya’da piyasaya çıktı. Bunu 2013’de Playstation Vita ve 2014’de Android ve iOS cihazlar izledi. Oyunun 3,5 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunuyor.

2014_05_30_10_19_39

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr