Phantasy Star Online 2 bu kez PS4 için geliyor!

Uzakdoğu’da kendi kemik kitlesini yaratmış MMORPG’lerden biri olan Phantasy Star Online 2, Sega tarafından 2016 yılı içinde PS4’e getiriliyor.

Önümüzde epey zaman olmasına rağmen şu an açıklanan oyunun ilk planda sadece Japonya’da satışa çıkacağı, batıya gelip gelmeyeceği veya ne zaman geleceği ise tamamen belirsiz. 2012 yılında PC’ye, 2013 yılında ise PsVita’ya çıkan oyunun batı’da serverları bulunmamasına rağmen Güney Asya versiyonu (SEA) İngilizce dil desteği ile beraber geliyor. Ancak IP’ler üzerindeki bölge kilidi sebebiyle oyunu buralardan oynayabilmek için bu IP engellemesinin etrafından dolanmanız zorunlu, buna SEA versiyonunun güncelleme ve içerik anlamında Japonya versiyonunun epey gerisinden gelmesini de eklememiz gerek.

SEGA’dan oyunun batı ülkelerinde desteklenmesi ile alakalı gelen en son açıklamanın 2012 Eylül ayında yapıldığını da belirtelim.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr