Pillars Of Eternity’ye genişleme paketi yolda

Black Isle’ın kapatılmasının ardından senelerce Baldur’s Gate’in yerine bir şey koyamamıştık. Mart sonunda piyasaya çıkan Pillars of Eternity bu durumu değiştirmeyi başardı ve ilk genişleme paketi de yolda.

Açıklanan genişleme paketinin adı “White March – Part 1” ve oyundaki LEVEL sınırını arttırdığı gibi yeni yan karakterler ve yeni yetenekler de getiriyor. Obsidian CEO’su Feargus Urquhart şimdilik eklentinin çıkış tarihi veya yeni karakterler veya yetenekler konusunda her hangi bir bilgi paylaşımında bulunmadı. Buna rağmen adındaki Part 1 takısı, genişleme paketinin daha fazlasına gebe olduğunu da gösteriyor.

Urquhart’ın değindiği bir diğer nokta ise, kickstarter’da elde ettikleri tüm gelirin ilk oyun için kullanıldığı yönünde. Bunun yeni bir kickstarter kampanyasına işaret edip etmediğini önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games and Politics, İstanbul Studio-X’te kapılarını açıyor. https://t.co/QUKRxZINcP https://t.co/16ctFnrOvs
Peak yeni takım arkadaşları arıyor. https://t.co/4Mekndf4TK https://t.co/r9MPWbdLh1

Flickr