PixelJunk Shooter artık Steam’de!

Daha önce sadece PS4 ve PsVita’ya sunulan PixelJunk Shooter artık Steam üzerinden oynanabilecek.

PixelJunk Shooter’ın iki oyununun birleşiminden oluşan PixelJunk Shooter Ultimate’te PJS1-2’de bulunan tüm bölümler bulunacak ve isterseniz oyunun klasik grafiklerini isterseniz ise tamamen elden geçirilmiş 3D grafikler ile oynamayı seçebileceksiniz.

Harika bir Shoot-Em-Up olduğu kadar “akışkan simülasyonu” da diyebileceğimiz PixelJunk Shooter Ultimate’te ağzına kadar su, magma veya gaz dolu mağaralardan veya mide asidinden kaçmaya çalışıyoruz ve oyunun ana fizikleri de birbirleriyle öngörülemeyecek şekilde öyle veya etkileşime giren tüm bu sıvılar üzerine kurulu.

Toplamda 150’den fazla bölüme, yerel co-op oynanışa ve birebir maçlara izin veren PixelJunk Shooter Ultimate’in fiyatı sadece 16.20tl.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr