Planetary Annihilation: Titans çıktı!

Planetary Annihilation’ın geliştirilmiş versiyonu olan ve kendi başına çalışan Planetary Annihilation: Titans sessiz sedasız Steam’den satışa çıktı.

59tl fiyat ile Steam’de satışa çıkan ve ilk oyuna ihtiyaç duymayan Planetary Annihilation: Titans 5 Titan dahil 21 yeni ünite ile beraber geliyor. Bunun yanında oyuna alışma sürenizi oldukça kısaltacak olan yeni bir Tutorial, yeni bir oyun modu (Bounty) ve elden geçirilmiş haritalar da oyuna eklenmiş durumda.

Uber Entertainment tarafından 2012 yılı içinde Kickstarter’a çıkartılan oyun 2.2 milyon dolar gibi oldukça etkileyici bir rakama ulaştıktan sonra 2014 Eylül’ünde satışa sunulmuş, genel olarak vasat puanlar almıştı. Titans, ilk oyuna sahip olan oyunculara indirim ile sunulurken eğer 44.000 kickstarter destekçisi arasında isminiz varsa size bedava olarak sunulacak.

Supreme Commander’ın konseptini alıp çok daha ileri götürmek isterken çuvallayan ilk oyunun eksikliklerine iyi çalışmış mı, inceledikten sonra göreceğiz. Oyunun potansiyeli ortada ve oyuna alışma süresinin kısalması (-ki yeni tutorial geldi), çalışmayan yapay zeka ve berbat kullanıcı arayüzü üzerinde yapılacak çalışmalar bile oyunu hit statüsüne sokabilir.

Gerçek zamanlı strateji seviyorsanız buyurun, ilk oyuna sahipseniz de indirim varken mutlaka bu versiyonu edinin.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr