Playstation 4 indirimi Avrupa’ya da geliyor olabilir!

Önce Japonya’ya sonra da Amerika’ya gelen indirimden sonra biz de gözümüz yollarda bekliyoruz. Sony bizleri ne zaman görecek onu tam bilmiyoruz ama Hollandalı internet sitesi AllGamesBeta‘dan umut vaat eden haber geldi. Kendileri şöyle bir tweet attı:

Tweet’de 21 ekimden itibaren Avrupa’da PS4 için 50 Euro‘luk bir indirim olacağı söyleniyor. Resimde göreceğiniz üzere de Bart Smit isimli mağazanın kataloğundan bir resim paylaşılmış. Bart Smit Hollanda’daki büyük ve eski bir oyuncak/eğlence ürünleri satan mağaza. Yani birileri bir şaka yapmıyorsa indirim oldukça olası ve gerçekçi duruyor. Tweet’de yazdığı gibi Paris Games Week‘deki resmi anonsu bekleyeceğiz artık.

Of bir de oyun fiyatları…

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr