PlayStation Plus’ın Nisan oyunlarından biri açığa çıktı!

Son zamanlarda Xbox Live Gold’un gerisinde kalmakla eleştirilen PlayStation Plus’ın Nisan listesinin açıklanmasına 20 günden fazla zaman varken, oyunlardan biri sızdı bile.

Konsolların online servislerinin artık gayrı resmi olarak zorunlu hale geldiği bir gerçek zira aynı koltukta oturmadığınız insanlar ile beraber oyun oynamanın başka bir yolu yok. Ödediğiniz ücretin bonusu olarak size sunulan bedava oyunlar da elbette çok fazla ilgi çekiyor.

İşte, Sony’nin ay sonunda duyuracağı Ps+ listesinde yer alacak oyunlardan bir tanesi, bir oyuncunun şansı sayesinde açığa çıktı.

Dün gece PSN üzerinden Dead Star’ı satın alan bir oyuncu, ertesi gün PSN’den oyunun Nisan ayında PS+ üyelerine hediye edilecek olması sebebiyle parasının iade edileceğini bildiren bir mesaj almış ve bunu da Twitter’dan paylaşmış.

Twin-Stick Shooter kategorisindeki Dead Star, 5 Nisan 2016 tarihinde Steam üzerinden de satışa çıkacak ve aldığı puanlar da hiç fena sayılmaz.

21610153428_34b233bb12_b

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr