Prey’in ilk 35 dakikasını içeren oynanış videosu geldi!

Arkane Studios tarafından geliştirilen ve Prey’i yeniden yorumlayacak olan oyunun ilk 35 dakikasının videosu yayınlandı.

Önce E3 2011’de yayınlanan, ardından iptal edilip 2013 yıllarında tekrar gündeme gelen ve tekrar yapımı duran oyun, geçen yıl duyurulmuştu hatırlanacağı gibi.

Bu defa karşımızda saf bir FPS olan eski oyunun aksine “keşif” tarafı hayli baskın bir oyun var. İçinde bulunduğumuz uzay gemisinin bölümleri birbirinden görevler ile ayrılmıyor ve tam bir devamlılık söz konusu. Adr1ft’te olduğu gibi defalarca aynı yere dönebilir, gözden kaçırdığınız bir detayın peşinde saatlerinizi geçirebilirsiniz.

5 Mayıs 2017 tarihinde piyasaya çıkacak olan bu oyunun meraklılarını aşağıdaki oynanış videosuna davet ediyoruz.

Oynayış videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz;

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @guvencat: BUG Jr hocamız Arda Çevik, Master BUG teziyle bu ayki @leveltr 'nin konuğu! Tebrikler Arda bir kez daha! Teşekkürler @Ertugru
GameX 2017 Fuarını geziyoruz! Canlı! https://t.co/aoO6N8qEjR https://t.co/Y5aUOUByTR

Flickr