Project Gorgon yeni ırkı Fae’yi tanıttı!

Topluluk fonlaması sayesinde pek çok yapımcı projelerini hayata geçirme fırsatı buluyor. Bu sayede oyuncular da fırsat verildiğinde toplumda orijinal fikirlere sahip pek çok insan olduğunu görmüş oldu. Elbette her yapım beklenileni veremiyor ancak yine de Kickstarter ve benzeri intrnet siteleri sayesinde güzel oyunlarla karşılaştığımız bir gerçek.

Project Gorgon da Kickstarter ile adını duyurmayı başaran yapımlardan biri. Kickstarter kampanyası hala devam ettiği için henüz oyun hakkında herhangi bir eleştiri yapmayacağım elbette. Ama oyun kampanyanın bitimine günler kala talep ettiği 20,000 dolarlık barajı geçerek 34,000 doları aşkın para topladı. Oyunun yapımcıları oyun için yeni bir ırkı Kickstarter sayfası üzerinden açıkladı.

Fae isimli bu yeni ırk senaryoya göre ırka ismini veren Fae isimli bir diyardan geliyor ve ölümsüz bir ırk olarak biliniyor. Bir kelebeği andıran kanatlara sahip bu ırk, bu kanatlar sayesinde havada süzülebiliyor. Sahip olduğu uzaylı genleri sayesinde iksirlerden ve yiyeceklerden daha fazla yararlanabiliyor. Dezavantajları ise kırılgan bir yapıya sahip olmaları ve savaşlardan çabucak zarar görebilmeleri olarak açıklandı.

Fae

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Knight Online’ın yayımcılarından yeni bir mobil oyun. https://t.co/tGlPQ4xhAo https://t.co/PquI8wRJk6
Lineage 2:Revolution’da 100 oyuncu aynı savaşta! https://t.co/IBVJTzFYU5 https://t.co/hB3i9q31mm

Flickr