Project Setsuna’dan ilk oyun içi teaser!

Tuna’nın çıkıp “yahu ben Project Şentuna anladım!” dediği andan itibaren, LEVEL editörleri arasında en keyifli E3 anlarından biri olmuştu Project Setsuna’nın tanıtımı.

Tokyo RPG Factory adında tamamen yeni bir firma tarafından tasarlanan ve şimdiye kadar ultra güzellikteki art’ları dışında hakkında hiç bir şey bilmediğimiz Project Setsuna’nın yeni bir teaser’ı Tokyo Game Show sırasında görücüye çıktı.

Görebileceğiniz gibi sevimli grafiklerini koruyan oyunda Star Ocean tarzı bir oynanış ile Saga Frontier tarzı bir dövüş mekaniği etkin olacak gibi gözüküyor. Oyunun 2016 yılı başlarında PS4 ve PsVita için satışa çıkması beklenmekte.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @KaanDogandemir: Artık posterleri değerlendirmenin vakti gelmişti. Teşekkürler sevgili @leveltr ailesi✌️✌️ https://t.co/VonsBqWOuf
Korku ve aksiyon oyunu GTFO Erken Erişim’e açıldı https://t.co/4mXxcR60Id https://t.co/FVXzSrItGg

Flickr