Prototype ve Prototype 2 Playstation 4’e “gelebilir”

Özlediğimiz Prototype ve Prototype 2, Playstation 4’e “gelebilir”

Kanadalı Radical Entertainment şirketi tarafından geliştirilen ve 2009 bizlerle tanışan ilk Prototype’da Alexander J. Mercer isimli bir karakter ile şehrin altını üstünü getirmiştik. İkinci oyun ise ilk oyun kadar ses getirememiş, nasıl diyelim, pek sevilmemişti.

Alışılmışın dışında hikayesi ve refleks geliştiren oynanışıyla Prototype serisi hala oyuncular için unutulmazlar listesinde. Hayranları birinci oyuna yas tutturacak, ikinci oyunu unutturacak bir üçüncü oyun beklerken eski oyunlara dair yeni bir iddia ortaya atıldı. Söylenene göre iki oyun birden Playstation 4 için piyasaya sürülecek.

Bir Twitter kullanıcısının fark ettiği ayrıntıya göre ilk oyunun PS4 trophy’leri çoktan ortaya çıkmış durumda. Henüz resmi bir açıklama gelmemiş olsa bile bir oyunun trophy’lerinin bir yerlere ekleniyor olması oyunun oldukça gerçek olduğunun da bir göstergesi kabul ediliyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr