Japonya’da dengeler değişti. Yeni teknoloji, bir efsaneye yenildi. Japonya’da Xbox One, Playstation 3’ten az satıyor.

Japonya, teknolojiye doymuş bir ülke olarak işlerini biraz garip ilerletiyor. Herkes gibi biz de Xbox One ve 360’a Japonya’nın alışması için süre vermiştik, fakat zaman her şeyi kötü etkiledi. Japonya efsanenin arkasında durdu.

Artık pabucu dama atılmak üzere olan Playstation 3’ü, Japon halkı yalnız bırakmamış gibi gözüküyor.. 4Gamer’a göre 8 Haziran- 14 Haziran arasında, Xbox One 100 adet satılmasına rağmen yaklaşık dokuz yaşında olan Playstation 3 2,633 adet satıldı. Bu satılan her Xbox One’a karşılık 26 adet Playstation 3 satıldığı anlamına geliyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr