Eğer PS3 ve Xbox 360 kullanıcılarındansanız Call of Duty: Black Ops III’ü almadan önce bilmeniz gereken bazı şeyler var!

Call of Duty: Black Ops III 6 Kasım’da PC, Playstation 4 ve Xbox One’a çıkarken, eski nesil es geçmeyerek Playstation 3 ve Xbox 360 için de aynı tarihte çıkacağı netleşti. Hatırlayacağınız gibi E3 Konferansında Playstation 3 ve Xbox 360’ın unutulmayacağını bu eski nesil platformlar içinde geliştirmeler yapılacağını açıklanmıştı. Fakat PS4, Xbox One ve PC için oyun 60 Fps desteği ve oyunun bütün içerikleri ile çıkarken eski nesli konsollarda 30 Fps hızında çalışacak. Hemen üzülmeyin oyunun hala en iyi Call of Duty deneyimini sunacak, en azından firmanın taahhüdü bu yönde.

Beenox ve Mercenary Technology tarafından geliştirilen PlayStation 3 ve Xbox 360 sürümlerinde ise senaryo modunun olmayacağı, tek seçenek olarak multiplayer ve zombi modu olacağı belirtilmişti hatırlanacağı gibi.

PS3 için 20 GB indirme ve 20 GB kurulum alanı isterken Xbox 360 için 7 GB yükleme alanı yeterli olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr