Playstation’dan 20. yıla özel gamepad

Playstation 4’ten yirminci yıl özel serisine özel gamepad.

Playstation One ilk çıktığı zamanlar Atari’den sonra bir mucize gibi gelmişti. Arkadaşlarımızın evine kendimizi zorla davet ettirir, bide utanmadan onları kendi sahalarında yenerdik. Yenilen arkadaş oyuna doymaz devam ederdi. Yine yenildiğinde “kol” diye bahsettiğimiz gamepad’i yere yada duvara patlatırdı. İnsanlıktan çok çekmiş bu DualShock gamepadler, Playstation 4’le tekrar DualShock 4 olarak geri dönüyor.

Playstation 4, yalnızca 12,300 adet üretilen yirminci yıl özel serisine Playstation One gamepad’i ekledi, adı çok yaratıcı: DualShock 4. Eski gamepad’in kablosuz ve touchpad’li halini düşünün. Henüz sadece ön satışı mevcut olan DualShock 4’ün satış fiyatı $64,99 olarak belirlendi.

Eylülde satışa çıkacak DualShock 4’ü “önce ben alacağım” derseniz de buradan ulaşabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr