PS4’ten 1 TB’lık özel Call of Duty: Black Ops III Bundle’ı

Playstation ve Call of Duty ortaklığı devam ediyor. Call of Duty’nin çıkışına özel 1TB’lık özel bir paket hazırlandı. Fakat sanki CoD’a özel PS4’ün görüntüsü biraz… Çirkin gibi?

2941119-ps4

Tamam, gayet açık söylüyorum, ben kesinlikle hiç beğenmedim. Hatta gördüğüm anda ‘bu nasıl olabilir?’ dedim. Haksızlık etmeyeyim, biraz şans vereyim dedim olmadı. Uzun süre bakıp gözümü alıştırmaya çalıştım, beğenmek için bahaneler ürettim (TRON havasının olması gibi) yine başaramadım. Siz nasıl bulursunuz bilmiyorum. Belki de beğenirsiniz.

limited-edition-call-of-duty-black-ops-iii-ps4-bundle-screen-04-us-21sep15

1 TB’lık olması dışında bu pakete özel NUK3TOWN haritası da olacak. Bundle şimdilik Kuzey Amerika ve Kanada’ya özel. Bizim taraflara gelir mi onu bilemiyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr