PS4’ten 1 TB’lık özel Call of Duty: Black Ops III Bundle’ı

Playstation ve Call of Duty ortaklığı devam ediyor. Call of Duty’nin çıkışına özel 1TB’lık özel bir paket hazırlandı. Fakat sanki CoD’a özel PS4’ün görüntüsü biraz… Çirkin gibi?

2941119-ps4

Tamam, gayet açık söylüyorum, ben kesinlikle hiç beğenmedim. Hatta gördüğüm anda ‘bu nasıl olabilir?’ dedim. Haksızlık etmeyeyim, biraz şans vereyim dedim olmadı. Uzun süre bakıp gözümü alıştırmaya çalıştım, beğenmek için bahaneler ürettim (TRON havasının olması gibi) yine başaramadım. Siz nasıl bulursunuz bilmiyorum. Belki de beğenirsiniz.

limited-edition-call-of-duty-black-ops-iii-ps4-bundle-screen-04-us-21sep15

1 TB’lık olması dışında bu pakete özel NUK3TOWN haritası da olacak. Bundle şimdilik Kuzey Amerika ve Kanada’ya özel. Bizim taraflara gelir mi onu bilemiyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Knight Online’ın yayımcılarından yeni bir mobil oyun. https://t.co/tGlPQ4xhAo https://t.co/PquI8wRJk6
Lineage 2:Revolution’da 100 oyuncu aynı savaşta! https://t.co/IBVJTzFYU5 https://t.co/hB3i9q31mm

Flickr