PS4’ün beklenen güncellemesi yarın geliyor!

Playstation 4’ün en son yazılım güncellemesi olan 3.00 yarın (30 Eylül) itibariyle oyunculara sunulacak.

Playstation blog’unda yayınlanan detaylara göre PNG formatında ekran görüntüleri çekebilecek, Youtube’a direkt olarak stream yapabilecek veya çektiğimiz video klipleri direkt olarak Twitter’dan paylaşabileceğiz bundan sonra. Ayrıca menüde artık “Events” seçeneği de bulunacak ve takvim üzerinden hangi oyun için, hangi gün, nasıl etkinlikler olduğunu görüp istediğinize katılabileceksiniz.

Ayrıca artık arkadaşlarınıza yazı yazmak yerine belirli temalar üzerinden oluşturulmış sticker’ları göndererek (LINE’da veya Whatsapp’ta olduğu gibi) haberleşebileceksiniz de. Bu temaların iyi bildiğimiz bazı oyunlar ve onların karakterlerinden oluşması bekleniyor. Aşağıda belli başlı yeniliklerin videosunu izleyebilirsiniz.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. ilhan 2 years ago | Cevapla
    hiç bişey eklenmemiş galiba

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Wargaming'de Yılbaşı Kutlamaları Başlıyor! https://t.co/jku0v9EMsQ https://t.co/vogGbMCZxF
PS4 ve PS VR’da yeni yıl fırsatları! https://t.co/BiXf4F4JWP https://t.co/167OGIJaox

Flickr