Psychonauts 2 için biraz daha sabır…

Tim Schafer’in uzun ve görkemli kariyerinin en acayip oyunlarından Psychonauts’un yeni oyunu ertelendi.

2005 yılında piyasaya çıkan Psychonauts kendi türünde ismini duyurmuş ve kemik bir hayran kitlesi oluşturmuştu. Oyuncular, yeni oyunun çıkışını dört gözle beklerken oyunun geliştiricisi Double Fine’dan kötü haber geldi.

Yeni yılın ilk zamanlarında çıkışı planlanan oyunun, yapımcı firma tarafından yapılan açıklamaya göre eksiklerin tamamlanması ve daha daha iyi bir oyun deneyimi sunabilmek adına bir sonraki yıla ertelendi.

Geçtiğimiz sonbaharda oyunun baş yöneticisi Zak McClendon yaptığı açıklamayla oyunun zaten hazır olduğunu fakat daha iyi yapabilmek için çalıştıklarını söylemişti. Haliyle, bu kadar esaslı bir gecikme beklenmiyordu.

Psychonauts 2’nin çıkış tarhinin net olmadığını söyleyen firma, oyun içinden ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını belirtti.

Yeni oyunu 12 yıldır bekleyen oyuncular için 12 ay uzun bir süre değil diye düşünüyoruz.

Konu hakkında paylaşılan videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Türk oyun sektörü 2018 yılında çok önemli bir kilometre taşını geride bıraktı ve oyun ihracatında 1 milyar dolar çı… https://t.co/VSPdfTJTkj
Geleneksel Chapter serisinin 7. ayağı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek https://t.co/nuU19rtQHV https://t.co/0XE7lPHEYj

Flickr