Puma’dan Metal Gear Solid V botu!

Hideo Kojima’nın Twitter hesabından duyurduğu üzere, bu kez farklı bir koleksiyon parçası var önümüzde, MGS V: Phantom Pain’e özel bir asker botu.

Aslında MGS için Kojima’nın aracılığıyla piyasaya sürülmüş ilk ürün bu bot değil elbette, onlarca tişört, ceket veya kokart bulmanız mümkün MGS serisi üzerine, ancak bot seçimi ve bunun Puma gibi işinin ehli bir firmaya yaptırılması, üstelik bu kadar harika gözükmesi gerçekten de alkışı hak ediyor.

Botumuz bildiğiniz anlamda bir asker botu görünüş itibari ile, elbette eğer yaptıysanız askerde o günde 850 gram olarak başlayıp gün bitiminde ağırlığı 5 kiloya çıkan botlar gibi değil, son derece modern ve kaliteli bir tasarıma sahip, çamurluk gibi aksesuarları da gayet güzel gözüken kutunun içinden çıkan diğer öğeler.

Botların fiyatı ve piyasaya sunulma tarihi henüz açıklanmadı.

143766913927

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr