Punch Club – Dark Fist: O kediye ne oldu?

TinyBuild tarafından geliştirilen ve hiç hazırlıklı olmadığımız taraftan kroşeyi yapıştıran Punch Club’a bugün ücretsiz bir eklenti geldi, mobilden oynayanlar ise 10 Mart tarihini beklemek durumunda.

Oyuna 3 saatlik yeni bir içerik ekleyecek olan Dark Fist DLC’nin cevap vereceği en önemli hususlardan biri de ilk oyundaki kediye ne olduğu konusu…

İlk oyunu oynadıysanız veya Şefik’in videosunu izlediyseniz kediyi hatırlıyor olmalısınız, en azından boksörümüz kafasının yerinde olduğunu düşünüyor. İşte bu eklenti kediye ne olduğu ile de biraz ilgili, aşağıdaki teaser’da olayın bir bölümünü görebilirsiniz.

Sadece bu kadar da değil, Twitch Play entegrasyonu (Dövüşlerde iddiaya girebileceksiniz), Hardcore modu, PC’de başladığınız oyuna mobilde devam edebilme özelliği ve daha önce da söylediğimiz gibi 3 saatlik yeni içerik Dark Fist’te sizleri bekliyor.

Şimdiye kadar 250 bin adetten fazla satılan ve 2 milyon dolar hasılat yapan oyun, geçtiğimiz ay LEVEL dergisindeki incelememde de anlatmaya çalıştığım gibi 80’lerin sonundaki video kaset ve dövüş sporu filmleri çılgınlığına maruz kalmış insanlar için altın değerinde, kaçırmayın.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstore’da bayrama özel indirimler var! https://t.co/vZsIQqdCuF https://t.co/mUFGdJM5sC
Death Stranding yine kafamızı allak bullak etti… https://t.co/GqxbhAef1Q https://t.co/uApY5gYBe6

Flickr