Quantum Break’in kutu görseli belli oldu!

E3’ü pas geçtikten sonra Gamescom’da bomba gibi bir oynanış videosu ile bizleri karşılayan Xbox One’a özel Quantum Break’in kutu görseli belli oldu.

5 Nisan 2016’da Xbox One’a özel olarak bizlerle buluşacak olan Quantum Break’in ana karakteri Jack Joyce’u da X-Men ve The Following’den hatırlayacağımız Shawn Ashmore canlandıracak. Bunun son zamanlarda bir furya haline geldiğini de kabul etmek gerek, seneler önce Omikron’da David Bowie’yi görmemiz ile başlayan bu furya uzun bir soluklanma süresinin ardından yeniden hortladı. Walking Dead’in Daryl’ı Norman Reedus’un Silent Hills PT’de ana karakteri canlandıracak olmasının ardından (canlandıramadı…) şimdi de sıra Shawn Ashmore’da.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz, tamamen sıfırdan yaratılmış karakterler yerine, yaratılmış karakter örgüsünün üzerinde tanıdık yüzleri görmek ne kadar tercih sebebi?

quantum-break-620x

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr