Resistance serisinin yaratıcısı Insomniac Games’in ilk gözağrısı olan efsanevi oyun serisinin filmine ait ilk fragman yayınlandı.

29 Nisan 2016’da vizyona girecek olan ve Kevin Munroe ile Jericca Cleland tarafından yönetilecek olan filmin sinematografı ilk kez bu görevi üstlenecek olan Anthony Di Ninno. Ayrı bir hikayeyi takip etmeyen, ilk oyunda olan bitenleri yeniden canlandıracak olan, bu arada sonraki oyunlarda yer alan bazı karakterlere de yer verecek olan filmin seslendirmesinde Sylvester Stallone, Rosario Dawson, John Goodman, Paul Giamatti, James Arnold Taylor gibi ünlü isimler görev alacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr