Rayman geri dönüyor!

Kendinizi yaşlı hissettirmek istemeyiz ama oyunun orijinal versiyonu tam 20 sene önce yapılmıştı. Eylül 1995’ten bu yana Rayman’in yine eski havasını koruduğunu söyleyebiliriz. Bunun için trailer’ı izleyebilirsiniz, yine aynı seviye tasarımları, müzikler, düşmanlar hepsi Rayman Adventures oyununu takipçileri için oldukça tanıdık kılıyor.

Rayman’in yaratıcısı Michel Ancel tarafından kurulmuş Ubisoft Montpellier stüdyosu tüm çalışmaları üstlenmiş durumda. Aldığımız duyumlara göre stüdyoda Beyond Good&Evil 2 oyunu için de çalışmalar var. Ancel sadece bununla kalmıyor, aynı zamanda Wild isimli hayatta kalma oyunu için hazırlıklarını kendi kurduğu diğer stüdyosunda devam ettiriyor.

Eğer bir Apple TV’ye sahipseniz Rayman Adventures’ı kısa süre sonra oynayabilirsiniz!

Ubisoft’un açıklamalarına göre, Rayman Adventures 3 Aralık’tan itibaren iPhone, iPad ve Android cihazlarından erişilebilir olacak!

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr