Rayman geri dönüyor!

Kendinizi yaşlı hissettirmek istemeyiz ama oyunun orijinal versiyonu tam 20 sene önce yapılmıştı. Eylül 1995’ten bu yana Rayman’in yine eski havasını koruduğunu söyleyebiliriz. Bunun için trailer’ı izleyebilirsiniz, yine aynı seviye tasarımları, müzikler, düşmanlar hepsi Rayman Adventures oyununu takipçileri için oldukça tanıdık kılıyor.

Rayman’in yaratıcısı Michel Ancel tarafından kurulmuş Ubisoft Montpellier stüdyosu tüm çalışmaları üstlenmiş durumda. Aldığımız duyumlara göre stüdyoda Beyond Good&Evil 2 oyunu için de çalışmalar var. Ancel sadece bununla kalmıyor, aynı zamanda Wild isimli hayatta kalma oyunu için hazırlıklarını kendi kurduğu diğer stüdyosunda devam ettiriyor.

Eğer bir Apple TV’ye sahipseniz Rayman Adventures’ı kısa süre sonra oynayabilirsiniz!

Ubisoft’un açıklamalarına göre, Rayman Adventures 3 Aralık’tan itibaren iPhone, iPad ve Android cihazlarından erişilebilir olacak!

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr