Razer Forge TV için çalışmalar hızlandı

Oyun donanım ve yazılımlarında dünya lideri olan Razer’ın farklı teknoloji alanlarındaki çalışmaları devam ediyor. Razer’ın merakla beklenen Android TV oyun konsolu Razer Forge TV’nin oyun departmanındaki çalışmalar son günlerde iki kat hızlandı.

Razer Forge TV’nin geçtiğimiz günlerde Google Store’dan çıkması merak ve söylenti konusu olmuştu. Razer, “Forge TV’yi öldürmedik, aksine OUYA entegrasyonunu ve oyun departmanındaki çalışmaları hızlandırdık” açıklamasıyla söylentilere yanıt verdi.

Razer Forge TV, tüm oyuncuların Android oyunlarına kolayca erişebilmesi ve daha konforlu bir oynanış deneyimi yaşamaları için geliştiriliyor.

Razer bu amaçla çıktığı yolda geçtiğimiz aylarda OUYA’yı satın almıştı. Kickstarter projesi olarak ses getiren OUYA, Android TV evreninin en iddialı sistemlerinden biri olmasına ve gördüğü büyük ilgiye rağmen ayakta kalamamıştı. Razer OUYA’yı satın alarak, bu platform için geliştirilen oyunları hayatta tuttu ve oyun geliştiricilere olan borçları da üstlendi.

Dünyanın en büyük Android TV oyunları kataloğunu oluşturmak isteyen Razer şu sıralarda AAA yapımcılardan bağımsızlara kadar pek çok isimle çalışıyor. OUYA’nın Razer Forge TV’ye entegrasyonu devam ediyor.

Razer Forge TV ve birlikte kullanabileceğiniz kontrolcülerle ilgili daha fazla bilgi için: http://www.razerzone.com/gaming-systems/razer-forge-tv

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr