ReCore’un hikayesi emin ellerde…

Xbox One çıkış yaptığı günden beri en etkileyici hamlesine hazırlanıyor; birbirinden muhteşem gözüken, sadece Xbox’a özel oyunlar!

Bunların arasında Scalebound, Gears of War 4, Quantum Break ve Crackdown 3 gibi yapımlar ilk akla gelenler.

Haziran ayında E3 fuarında tanıtılan ve yapımcılığını Mega Man’in yaratıcısı Keiji Inafune’nin üstlendiği ReCore bunlardan biri. 2016’nın ikinci çeyreğinde Xbox One’a özel olarak piyasaya çıkacak aksiyon-macera türündeki oyunda, Far Eden adındaki gezegende hayatta kalan tek insan olan Joule’e, tabii robotların da yardımıyla insan ırkını yeniden canlandırması için yardımcı olmaya çalışacağız.

İlk videosundan itibaren bizleri heyecanlandırmayı başaran ReCore’un ekibindeki en dikkat çekici isim elbette Mega Man ve Mega Man X’in tasarımcısı Keiji Inafune. Bunun dışında hikaye kısmının da emin ellerde olduğunu söylememiz gerekiyor çünkü Armature Studios oyunun hikayesini yazma görevini, Destiny’nin baş metin yazarı olan ve Halo oyunlarının hikayeleri ve sinematiklerinde büyük katkısı olan bir isme, Joseph Staten’a vermiş durumda.

2013 yılında Bungie’den ayrılan ve o sırada adı açıklanmamış bir proje üzerinde çalışan Joseph Staten oyunun bizlere ulaşırken geçireceği evrim konusunda kilit öneme sahip. Daha önce çıkarttığı işlere bakılacak olursa takımdaki varlığı ReCore’dan beklentilerimizi yükseltiyor.

microsoft_recore

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr