Red Alert 2 de bedava!

Ne kadar da bonkör bir gün, değil mi?

Amnesia: The Dark Descent’in bugün için bedava olduğunu Ege’nin haberinden görmüş ve oyunu vakit geçirmeden edinmişsinizdir. Şimdi de Origin’in “On the House” promosyonu kapsamında Red Alert 2 ve eklentisi Yuri’s Revenge’in Origin’den bedava edinebileceksiniz. Promosyon bugüne özel değil ancak kısıtlı bir süre için aktif olması bekleniyor. Kısaca, kaçırmayın.

Red Alert 2’yi çılgınlar gibi oynadığımız zamanların üzerinden 15 sene geçtiğine inanmak ne kadar zor değil mi? Oyundaki birim çeşitliliği ve oyun içi dengeler konusunda bugün bile tepeye oynayabilecek nitelikteki bu oyunu daha önce denemeye yaşınız yetişmediyse bir dakika bile beklemeyin.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. gürcan 2 years ago | Cevapla
    Origin’in sitesine girdim fakat sitede aratıyorum Red Alert 2 yi çık mıyor nasıl bedava oyun yokki

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr