Redeemer sınıfı destroyer: 2 milyon Minecraft bloğu, 40 günlük emek!

Minecraft’ın grafikleri ile alakalı görüşleriniz zoom miktarı ile beraber değişebiliyor. O tuğla tuğla inşa edilen grafikler yeterince uzaktan baktığınızda muhteşem eserlere dönüşmekte.

Tanıtacağımız mod Rossky tarafından yapımış Hammerhead adlı ve Redeemer sınıfı bir destroyer. 720 blok uzunluğunda ve 220 blok yüksekliğinde. Rossky tarafından günde 2-6 saatlik çalışmalar ile 40 günde tamamlanmış ve yapımında 2 milyondan fazla Minecraft bloğu kullanılmış, bugüne kadar Minecraft’ta gördüğümüz en büyük gemilerden birisi durumunda.

Gemi tüm detaylarıyla modellenmiş, iç mekanları ve savaş istasyonları ile muazzam bir sanat eseri gibi gözüküyor. Ayrıca isterseniz kamuflaj paketini de indirip kurmanız mümkün. Eğer Minecraft’a eklemek istiyorsanız şuradan indirebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr