Redeemer sınıfı destroyer: 2 milyon Minecraft bloğu, 40 günlük emek!

Minecraft’ın grafikleri ile alakalı görüşleriniz zoom miktarı ile beraber değişebiliyor. O tuğla tuğla inşa edilen grafikler yeterince uzaktan baktığınızda muhteşem eserlere dönüşmekte.

Tanıtacağımız mod Rossky tarafından yapımış Hammerhead adlı ve Redeemer sınıfı bir destroyer. 720 blok uzunluğunda ve 220 blok yüksekliğinde. Rossky tarafından günde 2-6 saatlik çalışmalar ile 40 günde tamamlanmış ve yapımında 2 milyondan fazla Minecraft bloğu kullanılmış, bugüne kadar Minecraft’ta gördüğümüz en büyük gemilerden birisi durumunda.

Gemi tüm detaylarıyla modellenmiş, iç mekanları ve savaş istasyonları ile muazzam bir sanat eseri gibi gözüküyor. Ayrıca isterseniz kamuflaj paketini de indirip kurmanız mümkün. Eğer Minecraft’a eklemek istiyorsanız şuradan indirebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr