République’in tüm bölümleri PS4’te toplanacak!

Hayatta kalma öğeleri de içeren bir stealth-action oyunu olan République’in beş bölümü birden 2016’da PS4’e geliyor.

MGS4’ün yapımcılarından olan ve aynı zamanda Halo 4’ün kreatif direktörü görevinde de bulunmuş Ryan Payton tarafından kurulan Camouflaj firması tarafından geliştirilen oyunun şimdiye kadar PC, Mac, iOS ve Android platformlarında üç bölüm olarak yayınlandı ve iki bölümünün daha yayınlanması planlanıyordu, gözüken o ki dağıtıcı konusundaki pürüzler hallolmuş durumda ve oyunun tamamına PS4 altında bir sezon paketi halinde ulaşabileceğiz.

Dördüncü bölümün diğer platformlara ne zaman geleceğine dair bir işaret yok, ancak beklentiler bunun çok fazla gecikmeden yıl sonuna kadar gerçekleşmesi yönünde.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr