Resident Evil 4 için HD kaplama paketi!

Resident Evil 4 hem yapımcı, hem de izometrik kameraya alışık Resident Evil tutkunları için zor bir oyunu, ama seneler geçmesine rağmen halen hatırlanıyor.

Resident Evil’in üç ana oyunu ve onca spin-off hikayesinde bizleri alıştırdığı izometrik kameradan vazgeçtiği ilk önemli yapımdı Resident Evil 4, elbette FPS kamerasından oynanan Resident Evil Gun Survivor gibi iğrenç yapımları bir kenara koyuyorum. Bir köydeki insanların zamanının hayat bilgisi kitaplarında anlattıkları gibi “tarhana serilir, turşu kurulur, kışa hazırlanılır” konseptinden çıkıp sapkınlaşması ile yola çıkmış ve farklı ama oldukça doyurucu bir oynanış deneyimi yaşamıştık.

Oyun o kadar başarılı oldu ki Resident Evil serisi sonraki oyunlarda da omuz üstü kamera konseptinin dışına çıkmadı.

Aradan zaman geçtikten sonra oyunun grafiklerinin de artık göz dağlamaya başladığını kabul etmek gerek. Bu yüzden bir çift Resident Evil fanı oturup “RE4 HD Project” adında bir çalışmaya imza atmışlar ve sonuçlar da oldukça etkileyici gözüküyor.

Eğer hoşunuza gittiyse ve Resident Evil 4’ün PC versiyonuna sahipseniz 4.2gb boyutundaki kaplama paketini şu adresten indirebilirsiniz.
http://www.re4hd.com/?page_id=448

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr