Resident Evil Origins için erken siparişi ver ekstra kostümleri kap!

Resident Evil Origins koleksiyonunu 19 Kasım’a kadar sipariş edenler kostümlere erkenden ulaşabilecek.

Resident Evil Origins koleksiyonu önümüzdeki yıla kadar çıkmış olmayacak ancak erken siparişleri başlamış durumda, eğer 19 Kasım tarihine kadar sipariş ederseniz oyun Ocak ayında piyasaya çıktığında sizi birkaç sürpriz bekliyor olacak.

Bu HD koleksiyonunun erken siparişini verdiğinizde Resident Evil 0’ın Billy ve Rebecca için hazırlanmış yeni kostümlerine gidiş kilidi çözülüyor. Her iki kostüm de Street Fighter veya Resident Evil: The Mercenaries 3D gibi Capcom klasiklerine geri bakış niteliğindeler.

Rebecca’nın hemşire kıyafeti Resident Evil’ın zorlu ve zararlı dünyası ile son derece uyumlu ama Billy’nin hapishane kıyafeti olacak iş değil! Tamam seksi kostümler erken siparişe yönlendiriyor olabilir ama oyunu pijama benzeri hapishane kıyafeti ile bitirmek isteyecek fazla kişi tanımıyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr