Unreal Engine farkı ile Resident Evil 2!

Remake yapmanın moda olduğu, eski oyunların yeni konsollara uyarlamanın coştuğu bu günlerde yine bir remake olayı gerçekleşti. World of Warcraft’ın Unreal Engine 4’e uyarlanmış halini gördükten sonra bu remake olayının çılgınlık haline dönüştüğüne kesin tanı koyduk.

Nihayet İtalyan indie oyun topluluğu InvaderGames, Resident Evil 2’ye el attı. Oyun Unreal Engine 4’e uyarlandı. Söylediklerine göre, bu uyarlama işlemi para kazanma kaygısıyla yapılmamış. Bir süre sonra ücretsiz olacakmış…

Bu video, yeni 3D modelleri, parçacık efektlerini ve aydınlatma sistemleri ve eylemleri göstermek için yayınlanmış. InvaderGames, diğer yeniliklerin yanı sıra doku, komut, ses efektleri ve animasyonlarıda yeniledi.

Bu büyük emek ve yoğun bir proje ama henüz Capcom’dan son hamle gelmedi. Gelecek yıl daha çok karşımıza HD versiyon çıkacak.

Bu da o büyük uğraşın videosu;

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr