Rise of the Tomb Raider PC ve PS4’e 2016 yılında çıkacak!

Crystal Dynamics tarafından yapımı süren Rise of the Tomb Raider’ın 10 Kasım tarihinde Xbox 360 ve Xbox One’a çıkacağı duyurulmuştu.

Oyunun PC ve PS4 versiyonlarının 2016 yılında piyasaya sürüleceği duyuruldu. Oyunun için şimdilik kesin bir çıkış tarihi belirlenmedi ancak PC versiyonunun 2016 yılının başlarında PS4 versiyonununsa 2016 yılının sonlarına doğru piyasaya sürülmesi planlanıyor. Oyun için şimdilik kesin bir çıkış tarihi belirlenmedi.

Öte yandan Tomb Raider serisinin bir önceki oyununu “Tomb Raider” isimli oyunun 2013 yılında piyasaya sürüldüğünü hatırlatmayı unutmayalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr