Robinson: The Journey Playstation VR için de geliyor!

CRYENGINE, Playstation VR İçin tüm hünerlerini sergileyecek.

Playstation VR teknolojisinin nefes kesici etkisi ile dünyaca ünlü CRYENGINE oyun motorunun gücünü birleştiren Crytek, Sony Computer Entertainment ile yaptığı işbirliği sonucunda “Robinson: The Journey” isimli yepyeni oyununun Playstation 4 sanal gerçeklik platformunda çıkacağını bugün Paris Game Week’de duyurdu.

Crytek tarafından geliştirilen Robinson: The Journey’de oyuncu gizemli bir gezegene düşen uzay gemisinden kurtulup kendisine tamamen yabancı olan bir ortamı ve bu gezegenin sırlarını keşfediyor. Oyun, Playstation VR’ın sınırsız potansiyelini sonuna kadar kullanarak oyunculara bu nefes kesici ortamı sunarken yepyeni bir özgürlük deneyimi sağlıyor. Sony ve Crytek arasındaki bu işbirliği aynı zamanda sanal gerçeklik ortamında yepyeni fikirlerini gerçekleştirmeyi hayal eden geliştiricilere de ilham kaynağı olup CRYENGINE’in bu konudaki gücünü ve çok yönlülüğünü ortaya koyuyor.

Crytek’in Yapım Yönetmeni David Bowman “Playstation VR, Robinson: The Journey için en uygun platform. Sony ile yaptığımız çalışmalarda oyunculara mümkün olan en gelişmiş, en etkileyici ve en kendine has sanal gerçeklik deneyimini yaşatmak istediklerini anladık. Biz de Robinson’un bu tanıma tam anlamıyla uyması için elimizden geleni yapıyoruz.” dedi.

Robinson: The Journey ile tanışıp oyun hakkında fikir sahibi olmak için aşağıdaki linkte yer alan fragmanı seyredebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr