Robotların savaşı Rising Thunder!

Radiant Entertainment küçük bir oyun yapımcısı olarak göze çarpıyor. Bu yapımcı ekibin şu ana kadar yalnızca Stonehearth isimli bir oyunu bulunuyordu. yapımcı ekip aldığı karar ile yeni bir oyun yapmaya koyuldu bile. Hatta bunun için bir kaç oynanış videosu dahi yayınladılar.

Dövüş oyunlarının klasikleşmiş konseptinden sıkıldıysanız Rising Thunder size aradığınız eğlenceyi sunabilir. Robotları birbiriyle dövüştüreceğimiz Rising Thunder Evulotion Championship Series’in yaratıcılarından olan Tom Cannon tarafından geliştiriliyor. Henüz oyun hakkında yayınlanan birkaç ufak video dışında çok da fazla bilgi yok. Ancak oyunun rekabetçi bir oynanış içereceği ve oynamanın tamamen ücretsiz olacağı biliniyor. Her F2P oyunda olduğu gibi elbette oyuncular yalnızca karakterlerin kozmetik eşyalarına para verecekler. Oyunun alfa testleri 28 Temmuz’da başlayacak. Siz de Rising Thunder’ın test aşamalarına katılmak isterseniz internet sitesini ziyaret ederek kayıt olabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PUBG Mobile, günlük aktif 10 milyon kullanıcıyı geçti! https://t.co/nU33tgtLe1 https://t.co/KCKcnDhXcu
Yeni Shooter ROCKSHOT duyuruldu! https://t.co/azcanYEOvB https://t.co/M0ItJAS2V5

Flickr