Rock Band 4’te bir efsane: U2

Rock Band 4 ile buluşmamıza artık bir haftadan kısa bir süre kaldı ve Harmonix son bombayı da patlattı: U2

Sever misiniz bilmem, kendi çevremden bu yaşıma kadar edindiğim izlenim sevenin çok fazla sevdiği, sevmeyenin de hiç sevmediği bir grup U2. Ortası yok yani, Alfa Romeo gibi. Geçtiğimiz yıl grup son albümlerini “zorla” iPhone kullanıcılarına yüklemiş ve bir miktar da tepki toplamıştı. Rock Band 4’te bulunacak U2 şarkılarının sayısı ise iki, bunların ilki biraz önce bahsettiğimiz malum albümün en güzel şarkılarından Cedarwood Road, diğeri ise grubun ilk albümünün leziz eserlerinden I Will Follow.

Rock Band’in kütüphanesinde indirilebilecek durumda 1500’den fazla şarkı bulunmakta ve eski enstrümanların neredeyse tamamı halen destekleniyor, bu da Harmonix’in Guitar Hero Live!’a göre en önemli artısı durumunda.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr