Psyonix’in geliştirdiği ve yayımladığı Rocket League önümüzdeki hafta Xbox One’a geliyor üstelik özel bir DLC’yle!

Geçtiğimiz yılın en fazla hatırlanacak oyunlarından biri olan Rocket League, Xbox One için çıkmaya hazırlanıyor. Microsoft’un yaptığı açıklamada Xbox One’a 17 Şubat tarihinde çıkacak, fiyatı ise 19,99$ olarak belirlenmiş. Xbox One’a sadece çıkmakla kalmayıp Supersonic Fury, Revenge of the Battle-Cars ve Chaos Run DLC’leri oyunun yanında ücretsiz olarak sunulacak.

Sürprizler bunlarla da kalmadı, 3 adet DLC’nin yanında bir de Xbox One’a özel bir DLC çıkacak. Bu eklenti de Gears of War’dan gelen “Armadillo” ve Halo Warthog’ten esinlenilen “HogSticker” adında iki özel araç olacak. Ayrıca Sunset Overdrive temalı anten ve roket izi bu içerikle beraber gelecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstore’da bayrama özel indirimler var! https://t.co/vZsIQqdCuF https://t.co/mUFGdJM5sC
Death Stranding yine kafamızı allak bullak etti… https://t.co/GqxbhAef1Q https://t.co/uApY5gYBe6

Flickr