Rocket League’de savunma faciası!

Nasıl bazı yaz dönemleri dünya kupası ile, bazı yazlar tatiller, turuncu gökyüzü altında geçirilen saatler ile hatırlanıyorsa, bu yaz da Rocket League ile hatırlanacak.

Rengini, şeklini, aksesuarlarını kendimiz belirlediğimiz aracımız ile dev arenalarda top peşinde koştuğumuz Rocket League, daha şimdiden Twitch ve Youtube ekranlarının favorisi haline geldi. 31tl’lik ekonomik fiyatı yetmezmiş gibi, Playstation Plus sahiplerine bu ay ücretsiz olarak sunulması da oyunu her evde oynanır hale getirdi neredeyse.

Bu kez izleyeceğiniz GIF, bir savunma faciasını anlatıyor. Muhtemelen bir takımın gol yemek için bu kadar çaba gösterdiğine ilk kez tanık olacaksınız.

Gif dosyasının 9MB’lık dev boyutu sebebiyle link olarak veriyoruz; Tık

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr