Rollcage’in izinden giden oyun Kickstarter’da!

Playstation 1’de bulabileceğiniz en yüksek hızlı ve en heyecanlı oyunlardan biri olan Rollcage’in ruhani takipçisi Grip bütçe denkleştirme peşinde.

Rollcage ve Rollcage II’nin ne kadar keyif verdiğini hatırlıyorsanız oyunda kullandığımız buggy benzeri aracın tıpkı bir zamanlar ülkemize İntertoy tarafından getirilen Ricochet RC aracı gibi düzü tersi olmadığını da hatırlayacaksınız demektir. Basitçe ters dönse de aynı hızla hedefe devam eden aracımız geçtiğimiz günlerde Steam’den Greenlight alan Grip’te yeniden hayat buluyor.

Yapımcı Caged Element’in oyun için belirlediği hedef 322 bin pound (657 bin Kanada doları) ve eğer bu rakama ulaşabilirlerse bu fütüristik yarış oyununu PC ve PS4 için hazırlamayı vaadediyorlar. Sürenin bitmesine 29 gün kala 33 bin Kanada doları toplanmış durumda.

Destek vermek istiyorsanız; https://www.kickstarter.com/projects/169002413/grip-an-intense-futuristic-combat-racer

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Freeze 2 years ago | Cevapla
    Harika gözüküyor. Hep beklediğimiz türden bir oyun. Böyle bir oyun gerekiyordu ve sonunda o an geliyor !!

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr