RollerCoaster Tycoon World 2016’ya ertelendi

Atari RollerCoaster Tycoon World’u biraz gecikmeli olarak çıkaracak.

Aralık 2015’te çıkması beklenen oyunun 2016’nın başlarına ertelenmesi konuşuluyor. Şimdilik Aralık’ta bir önizleme etkinliği için planlar var.

RollerCoaster Tycoon’un web sitesinde, oyunun gecikmeli olarak çıkma sebebinin kapalı beta sürecinde elde edilen deneyimlere istinaden olduğu söyleniyor. Geliştirici Nvizzio ve Atari’den gelen bilgiler bu şekilde ama ertelemeye neden olan sorunların ne olduğu konusunda her hangi bir bilgi yok.

Oyunun geliştirilmesi ve bu süre zarfında oyuna eklenebilecekler için de birbirinden farklı fikirler var. Tabii bu da oyunun çıkış tarihinin ertelenme sebepleri üzerine bir diğer görüş. Coaster yapılandırmasından tutun, ek olarak coaster test geri bildirimleri, optimizasyonlar, problemlerin çözümü ve mekaniklerin dengelenmesi üzerinde çalışılması gereken diğer noktalar.

Oyun beta aşamasındayken çoğu insan tarafından sevildi, kimileri bazı bölümlerini yorucu ve gereksiz bulurken kimileri de bayıldı. Umarız tıpkı rollercoaster’lar gibi yavaş yavaş yükselerek ve sonrasında aşağıya doğru hızlıca inerek elimize bir an önce ulaşır bu oyun.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr