RollerCoaster Tycoon World’un güncellenmiş grafikleri ve oyun içi videosu

RollerCoaster Tycoon bir çok oyuncunun gençlik yıllarında büyük yer etmişti. Şimdi neden sayısı azaldı bilmiyorum ama o zamanlar biryerleri inşa edip işlettiğimiz birbirinden yaratıcı bir çok oyun vardı. Theme Hospital, Theme Park, Dungeon Keeper, Constructor vs. (Düşününce bir çoğu Bullfrog’un gitmesi ile alakalıymış)

Nvizzio Creations tarafından geliştirilen serinin yeni oyunuyla ilgili bir video yayınlanmıştı ve hatırlarsanız grafikleri oldukça eleştiri almıştı. İnsanlar eleştirilerinde haklılar çünkü ilk video’daki grafikler neredeyse 10 sene önce çıkmış oyunun aynısı. Aşağıdan izleyebilirsiniz.

Şimdi ise birçok kullanıcının eleştirileri doğrultusunda yenilenmiş grafikleri ev sahne arkası görüntüleri ile yeni bir video yayınlandı. Yapımcıların oyuncuları dinlemesi kesinlikle iyi olmuş. İyi seyirler.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr