Rust’ın en çok beklenen (!) güncellemesi geldi!

Aralık 2013’ten beri erken erişimde yer alan açık dünya temalı hayatta kalma oyunu Rust’ın, çok konuşulan güncellemesi yayınlandı.

31 TL fiyatla Steam üzerinde satılan Rust, bir süre önce oyundaki cinsiyetlerin direkt olarak oyuncunun Steam hesabına bağlı olarak şekilleneceğini duyurmuştu. Oyundaki karakterinizin cinsel organının uzunluğunun da Steam hesabınızdan alınan dataya göre belirlenecek olması, kaçınılmaz olarak Rust’ı bir süreliğine Reddit’te en fazla konuşulan oyunlar arasına soktu.

Tartışmaların arasında yapımcı ekip dediğini yaptı ve artık cinsiyetiniz SteamID’nize göre belirleniyor, önceden belirlediğiniz deri renginizin yanında da Steam hesabınızın seviyesine göre de diğer “karakteristik” özellikleriniz tanımlanıyor ve bir daha da değiştirilemiyor. Spawn olduğunuzda yeni görünümünüz ile yeniden doğuyorsunuz.

Oyunun birinci kişi kamerasından oynandığını düşünürseniz eğer, envanter ekranı dışında kendinizi görmeniz pek mümkün değil aslında, diğer taraftan havaların ısınması ve yeni güncellemenin heyecanı ile beraber oyunda gördüğünüz kıyafetsiz oyuncu sayısında ciddi bir artış yaşanması da kaçınılmaz gibi.

Sizin de görebildiğiniz gibi, bu yapılan değişiklik kozmetik veya işlevsel olmaktan öte spekülatif ve kesinlikle amacına ulaşmış gibi gözükmekte.

xSHgXSeYouBy.878x0.Z-Z96KYq

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr