div class="empower-ad" data-empower-zone="157462">

Rust’ın en çok beklenen (!) güncellemesi geldi!

- Advertisement -

Aralık 2013’ten beri erken erişimde yer alan açık dünya temalı hayatta kalma oyunu Rust’ın, çok konuşulan güncellemesi yayınlandı.

31 TL fiyatla Steam üzerinde satılan Rust, bir süre önce oyundaki cinsiyetlerin direkt olarak oyuncunun Steam hesabına bağlı olarak şekilleneceğini duyurmuştu. Oyundaki karakterinizin cinsel organının uzunluğunun da Steam hesabınızdan alınan dataya göre belirlenecek olması, kaçınılmaz olarak Rust’ı bir süreliğine Reddit’te en fazla konuşulan oyunlar arasına soktu.

Tartışmaların arasında yapımcı ekip dediğini yaptı ve artık cinsiyetiniz SteamID’nize göre belirleniyor, önceden belirlediğiniz deri renginizin yanında da Steam hesabınızın seviyesine göre de diğer “karakteristik” özellikleriniz tanımlanıyor ve bir daha da değiştirilemiyor. Spawn olduğunuzda yeni görünümünüz ile yeniden doğuyorsunuz.

Oyunun birinci kişi kamerasından oynandığını düşünürseniz eğer, envanter ekranı dışında kendinizi görmeniz pek mümkün değil aslında, diğer taraftan havaların ısınması ve yeni güncellemenin heyecanı ile beraber oyunda gördüğünüz kıyafetsiz oyuncu sayısında ciddi bir artış yaşanması da kaçınılmaz gibi.

Sizin de görebildiğiniz gibi, bu yapılan değişiklik kozmetik veya işlevsel olmaktan öte spekülatif ve kesinlikle amacına ulaşmış gibi gözükmekte.

xSHgXSeYouBy.878x0.Z-Z96KYq

Haberler

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Önerilen Haberler