Sea of Thieves kapılarını araladı

Rare’in Xbox One ve Windows 10 için yaptığı korsan oyunu Sea of Thieves’in Şubat 2017 civarlarında bizlerle olacağı Microsoft tarafından bildirildi.

Halo Wars 2 gibi büyük balıklardan sonra önümüze geleceek olan Sea of Thieves için konuşmak henüz erken olsa da, oyunu bekleyenler hiç endişelenmesin. Microsoft, çok bekletmeden aynı ay içerisinde daha fazla yenilikler ile Sea of Thieves’i bizlere sunacaklarını açıkladı. Halo Wars 2’nin 21 Şubat’ta çıkacağını göz önünde bulundurursak, aklımızda bir takım fikirler oluşuyor.

Görmeyenler veya tekrar izlemek isteyenler için oyunun lansmanı burada:

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @KaanDogandemir: Artık posterleri değerlendirmenin vakti gelmişti. Teşekkürler sevgili @leveltr ailesi✌️✌️ https://t.co/VonsBqWOuf
Korku ve aksiyon oyunu GTFO Erken Erişim’e açıldı https://t.co/4mXxcR60Id https://t.co/FVXzSrItGg

Flickr