Sega, Dawn of War 3 için alan adı aldı!

Normalde firmalar çaktırmadan yapardı eskiden bu işleri; ancak Sega DawnofWar3.com adresini aldığı gibi yeni oyunda aslında sızmış oldu. Tabi ki kesin bir açıklama veya oyuna dair başka bir bilgi yok. Ancak zamanında Relic’in yaptığı Warhammer 40K’nın gerçek zamanlı strateji oyunu Dawn of War serisinin yenisinin geleceği kesin gibi artık.

Bu alan adını açmayı denerseniz bir şey bulamazsınız. Baştan uyarayım. Zira daha oyun duyurulmadığı için olsa gerek, site sanki yokmuş; boşmuş gibi duracaktır bir süre daha. Sitelerin kaynak kodlarından bile oyuna dair bilgiler sızdırılabildiğinden, Sega biraz daha dikkat edecektir duruma.

Tabi bu durumu fark edenler yine Reddit kullanıcıları oldu ve artık durmazlar, her türlü bilgiyi sızdırabilmek için firmanın açıklarını arayacaklardır. Eh bizlere de buralardan çıkacak olan haberleri sizlere taşımak düşecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr