Sega’nın komşuda olmayan arcade oyunu PC’ye geliyor!

Sonic serisinin muhtemelen en nadir bulunan, en az oynanan, en berbat ve en unutulmuş üyesi artık MAME yardımıyla PC’de oynanabilecek!

Sega’nın 1991 yılında eğlence merkezleri için ürettiği kabinli arcade oyunu Waku Waku Sonic Patrol Car, MAME’in en son güncellemesi yardımıyla artık PC’de oynanabilecek, aslında oyuna şimdiden ulaşabilmeniz bile mümkün. Vaktiyle küçük, hoş tasarlanmış bir aracın içinde oturarak oynanan bu oyunun keyfi nasıl diyenler için şunu söyleyebiliriz, oyun o kadar berbat ki, nerede oynadığınızın bir önemi yok. Yani bir Sonic oyununun ne kadar berbat olabileceğini veya daha önemlisi “konuşan bir Sonic” görmek için bile oynamak isteyebilirsiniz.

maxresdefault

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr