Sensible Soccer’ın devam oyunundan ilk video!

Sensible Soccer’ın yaratıcısı Jon Hare tarafından geliştirilen ve Kickstarter aşamasında bulunan Sociable Soccer’ın ilk görüntüleri geldi.

Kickstarter kampanyasının bitmesine 19 gün kala bu oldukça akıllıca bir adım çünkü kampanya beklenenden yavaş seyretmekte ve 300.000 pound’luk hedefin sadece 31.000 pound’u toplanabildi ilk 11 günde. PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya sürülmesi beklenen oyunun videosunda da görebileceğiniz gibi alıştığınız Sensible Soccer oynanışı aynen korunmuş durumda, ancak bunun “ayy ne güzel!” tepkisi vermek dışında sizi etkileyip etkilemeyeceğini bilemiyoruz.

Kickstarter’ın yavaş seyretmesinin en büyük sebebi 2006 yılında piyasaya çıkan Sensible Soccer 3D bildiğiniz gibi. Çıktığında epey dikkat çeken oyun yetersiz database’i ve keyifsiz oynanışı ile hiç oynamış olmayı dilemeyeceğimiz oyunlar arasına girmeyi başarmıştı. Öyle ki SWOS turnuvaları halen 97/98 versiyonu ile düzenlenmekte.

Aşağıda oynanış videosunu görebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr