Serious Sam: The Last Hope da VR ailesine katılıyor!

İlk savaş dönemleri. Dünya’nın savunma güçleri gittikçe yok olmakta. Bir çok ulusu dize getiren korkusuz EDF generali, Sam ‘Serious’ Stone, galaksiyi kurtarmak için “BC Saratoga” adı verilen savaş gemisinin liderliğine getirildi. Tüm bunları hayal edin ve savaşı sanal gerçeklikte yaşayacağınızı düşünün. Karşınızda Serious Sam: The Last Hope VR.

Birbirinden ilginç silahlarla uzaylıları parçalamaya, galaksiyi kurtarma yolunda karşılaşabileceğiniz herşey ile savaşmaya ve tüm bunları sanal gerçeklikte yaşamaya hazır olun. Sam Stone olarak bir çok görevin üstesinden gelmeye çalışırken, karşılaşacağınız yaratıklarla ve zorluklarla aksiyon tavan yapacak.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir çok özel gücünüzün yanı sıra, geliştirebileceğiniz silahlarla size farklı ve özgür bir oyun deneyimi sunan yeni Serious Sam oyunu, VR ile tam uyumlu gözüküyor.

Serious Sam VR erken erişime bu yaz açılacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Far Cry 5 dünyasından dört yeni video! https://t.co/4Wenx2AZ1h https://t.co/x5dC8JHqBg
Red Dead Redemption 2 ertelendi! https://t.co/i4snukHiL0 https://t.co/pc94eq9hsL

Flickr